Hlavní Menu
  Kalendář
<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
  Počasí
Počasí Neratovice - Slunečno.cz
  Diskuzní fórum
08.07. Obytná zóna staré Ne ...
Ohledně obytné zóny či zpomalovacích pruhů se můžete s žádostí obrátit na odb ... »

07.07. Obytná zóna staré Ne ...
Dobrý den,
kde bych mohl zažádat, aby město/MP nebo SP navrhli obytnou ... »


12.06. "Driftování" v obci
Drifting je řízený přetáčivý smyk. Ano, je postižitelný, ale záleží, kde a kd ... »

12.06. "Driftování" v obci
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je nějak postižitelné "d ... »


14.12. foto
děkuji za reakci,budu sledovat :)

Originál vložil Rostislav... ... »


14.12. foto
Fotografie vkládáme průběžně a jedná se především o vozidla, která překročila ... »

  Ankety
Od kolika let byste povolili přístup na sociální sítě?

Od 13 let (165 hl.)
 
Od 15 let (134 hl.)
 
Od 18 let (138 hl.)
 
Od 21 let (136 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 573
  Tísňové linky
156 - městská policie
150 - hasiči
155 - záchranná služba
158 - policie ČR
112 - j. č. t. v. v evropě
724 192 728 - číslo pro neslyšící k zaslání SMS
  Bezpečné město  REFIZ
  Přihlášení
Přezdívka:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Fotogalerie
  Fotogalerie
"Vzorný" řidič
Řidič tohoto vozidla jel po ul. Byškovická rychlostí 70 km/h., ačkoliv je zde povolená rychlost 50km/h.
zobrazení: 845
známka: 1.00
  Videa
Dětský den roku 2019Přehraj
Den DV 2018Přehraj
Den DV 2018Přehraj
Den DV 2018Přehraj
Vypiš všechna media
MP 15:08 - 14.10.
Dobrý den,
o tomto zaparkovaném vozidle víme již delší dobu a jeho stáním jsme se podrobně...

Jitka Landergotová 14:13 - 14.10.
Dobrý den,
na křižovatce ulic Kojetická a Bří Čapků - v ulici Bří.Čapků - je neustále...

Rostislav Oplt 9:20 - 3.7.
Dobrý den,
vzhledem k tomu, že v neděli nefungoval přístup do evidence psů, byl kontakt zjišt...

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 186 nalezených)

Policie informuje Na kole jen s přilbou

MĚLNICKO – V úterý 30. července 2019 proběhla na Mělnicku dopravně bezpečnostní akce zaměřená na cyklisty. 

Dopravní policisté spolu s policistkou z oddělení tisku a prevence se zaměřili zejména na používání cyklistické přilby a její správné upevnění.

Dopoledne kontroly probíhali na cyklostezce podél Labe, v odpoledních hodinách v Kokořínském údolí.

Během akce jsme nezaznamenali vážnější porušení dopravních předpisů. Velmi potěšující byl fakt, že u dětí  je nošení přilby  již samozřejmostí a dospělí ji měli ve většině případů také.

| Celý článek |

| Autor: PČR Neratovice | Vydáno dne 02. 08. 2019 (1 přečtení) |
Policie informuje TISPOL na Mělnicku

MĚLNICKO – Policisté z Územního odboru Policie ČR Mělník se ve dnech 26. a 27. července 2019 zapojili do dopravně bezpečnostní akce zaměřené především na kontroly nákladní a autobusové dopravy. 

V průběhu celého dopravně bezpečnostního opatření se policejní hlídky zaměřily zejména na kontrolu dodržování doby řízení, bezpečnostních přestávek a doby odpočinku, nedodržování povinnosti při přepravě nebezpečných věcí a dalších směrnic a sociálních předpisů. Samozřejmě dohlížely i na dodržování dalších obecně platných ustanovení zákona číslo 361/2000Sb., o provozu na pozemních komunikacích a dalších předpisů souvisejících s provozem na pozemních komunikacích. Současně prováděly kontrolní činnost spojenou s pátráním po osobách, věcech a odcizených vozidlech.

| Celý článek |

| Autor: PČR Neratovice | Vydáno dne 30. 07. 2019 (2 přečtení) |
Policie informuje Řídil pod vlivem alkoholu

MĚLNICKO – Způsobil dopravní nehodu.

Dne 23. července 2019 kolem 3. hodiny ranní došlo v obci Jiřice k dopravní nehodě. Řidič nezvládl na rovném úseku v místě zúžení vozovky řízení a naboural do betonového svodidla a do dopravní značky. Vyjel mimo komunikaci, v příkopu se převrátil na bok a zpět na kola. Hlídka policistů Obvodního oddělení Kostelec nad Labem u řidiče provedla dechovou zkoušku. Ta byla pozitivní. Nadýchal téměř 2 promile alkoholu. Řidič i jeho spolujezdec utrpěli zranění, s kterými byli převezeni do jedné z pražských nemocnic. Sedmadvacetiletý řidič, cizí státní příslušník, je nyní podezřelý z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Nyní mu hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta.

| Celý článek |

| Autor: PČR Neratovice | Vydáno dne 26. 07. 2019 (5 přečtení) |
Policie informuje
Pomozte s pátráním

MĚLNICKO - Spícímu muži odcizil neznámý pachatel věci.

V sobotu 20. července 2019 v době od 01:00 do 03:00 hodin u obce Mlékojedy poblíž beach parku neznámý pachatel odcizil poškozenému věci, které měl odložené vedle sebe, zatím co spal ve spacákuMuž přišel o platební kartu, oblečení, klíče od auta. S klíči si pachatel odemkl nedaleko zaparkovaný vůz a odcizil z něj mobilní telefon. Skutek je prošetřován jako přečin krádeže a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta.

Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Neratovice nebo mohou volat na telefonní číslo 974 876 740. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Děkujeme za spolupráci

| Vydáno dne 26. 07. 2019 |
Policie informuje Alkohol za volant nepatří

MĚLNICKO – Nadýchal více než 1,5 alkoholu.

Policisté Obvodního oddělení Neratovice v neděli 21. července 2019 zastavili v obci Libiš osobní motorové vozidlo Peugeot. Na výzvu pětatřicetiletý řidič předložil veškeré doklady potřebné k provozu a řízení vozidel na pozemních komunikacích. Následně ho policisté vyzvali k dechové zkoušce. Přístroj mu opakovaně naměřil více než 1,5 promile alkoholu. S naměřenými hodnotami souhlasil, lékařské ošetření spojené s odběrem biologického materiálu nepožadoval. Následujícího dne dopoledne bylo řidiči ve zkráceném přípravném řízení sděleno podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.

| Celý článek |

| Autor: PČR Neratovice | Vydáno dne 26. 07. 2019 (5 přečtení) |
Policie informuje
Na kole jen s přilbou

MĚLNICKO – Celorepublikový projekt zaměřený na jednu z nejzranitelnějších skupin účastníků silničního provozu. 

Se slunečným počasím přibývá v silničním provozu počet cyklistů. Ti jsou mnohdy na svou cestu nedostatečně vybaveni, podceňují únavu z horka i chvilkovou nepozornost. Přitom patří mezi jednu z nejrizikovějších skupin. Způsobená zranění mohou mít fatální následky. Jen za loňský rok přišlo na českých silnicích o život 38 cyklistů, z nichž 30 nemělo ochrannou přilbu.

Policisté se proto této skupině účastníků provozu budou v průběhu prázdnin věnovat v rámci celorepublikového projektu „ Na kole jen s přilbou“, jehož cílem je snížení nehodovosti cyklistů. Hlavní důraz je v tomto případě kladen zejména na používání ochranných bezpečnostních přileb. Na vybraných stanovištích budou policisté preventivně kontrolovat povinnou výbavu cyklistů, pomohou a poradí s odstraněním případných nedostatků. Součástí projektu je také distribuce map blízkého okolí s vyznačením cyklotras, které jsou pro jízdu na kole bezpečnější.

O tom, jak si bezpečně a podle předpisů vybavit své kolo, jaké jsou následky dopravních nehod cyklistů a další užitečné rady se mohou zájemci informovat na internetových stránkách https://www.nakolejensprilbou.cz/.

| Vydáno dne 19. 07. 2019 |
Policie informuje
Řídil opilý

MĚLNICKO – Nikdy nevlastnil řidičský průkaz. 

V pondělí 15.července 2019 v odpoledních hodinách policisté Obvodního oddělení Kostelec nad Labem zastavili v obci Kostelec nad Labem řidiče motocyklu Babeta. Vyzvali ho k předložení dokladů potřebných k řízení a provozu vozu. Ty však neměl. Policisté zjistili, že šestačtyřicetiletý řidič nevlastní řidičský průkaz pro žádnou skupinu opravňující k řízení motorových vozidel. Když ho podrobili dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, zjistili, že je značně opilý. Přístroj mu opakovaně naměřil více než 1,7 promile alkoholu. Muž s naměřenými hodnotami souhlasil, lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu nepožadoval. To, že řídil, i když nikdy nevlastnil řidičské oprávnění, policisté zadokumentovali a zaslali k vyřešení příslušnému správnímu úřadu.Ten ho za způsobený přestupek potrestá. Další trest si muž vyslechne od příslušného soudu, neboť se dopustil i trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Okresní soud  mu může uložit  trest odnětí svobody až na jeden rok, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.

| Vydáno dne 17. 07. 2019 |
Policie informuje Řídili pod vlivem alkoholu

MĚLNICKO - Naměřené hodnoty přesáhly 2 promile. 

Policisté Obvodního oddělení Kostelec nad Labem v těchto dnech sdělili ve zkráceném řízení podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky jedenatřicetiletému muži.

Ten řídil dne 15. června 2019 v ranních hodinách v obci Kostelec nad Labem motocykl. Poté, co ho zastavila policejní hlídka a podrobil se silniční kontrole, policisté zjistili, že řidič řídí pod vlivem alkoholu. Nadýchal opakovaně více než dvě promile. S naměřenými hodnotami souhlasil., lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu nepožadoval.

| Celý článek |

| Autor: PČR Neratovice | Vydáno dne 26. 06. 2019 (9 přečtení) |
Policie informuje Test odolnosti 2019

MĚLNICKO - Letos se konal na Kokořínsku již 11. ročník extrémního závodu 

V ranních hodinách dne 20. června 2019 se sešli účastníci dalšího ročníku extrémního závodu Test odolnosti 2019 na Územním odboru policie Mělník. Soutěžní klání zahájil náměstek ředitele Krajského ředitelství policie Středočeského kraje plk. Ing. Bc. Jan Tulach. Popřál všem závodníkům mnoho úspěchů v soutěži.

| Celý článek |

| Autor: PČR Neratovice | Vydáno dne 26. 06. 2019 (29 přečtení) |
Policie informuje Evropský den proti vloupání

MĚLNICKO - Na 19. června připadá Evropský den proti vloupání.

Na Mělnicku došlo za uplynulý rok k 49 krádežím vloupáním do rodinných domů, do 20 bytů a 10 rekreačních objektů. Nejvíce vykradených bylo ostatních objektů, 58, to jsou například sklepy, sklepní kóje, stavební buňky, garáže, atd.

| Celý článek |

| Autor: PČR Neratovice | Vydáno dne 21. 06. 2019 (13 přečtení) |
Policie informuje
Jedete vozem do zahraničí ?

MĚLNICKO - Pak se Vám bude hodit několik rad.

Téměř dva týdny schází do ukončení školního roku. Zároveň se blíží, zejména dětmi očekávané dvouměsíční letní prázdniny. Mnoho lidí vyráží na dovolenou již v závěru školního roku. Pro cestování do zahraničí Vám nabízíme přehled praktických informací ze států Evropy. V odkazech níže naleznete informace o pravidlech a odlišnostech v zemích Evropy, včetně rychlostních limitů, povinné výbavy a dalších povinností.

Přejeme Vám bezpečný návrat z každé cesty.

Seznam států a jejich pravidla naleznete zde:

https://www.ibesip.cz/Tematicke-stranky/Cestujeme-autem/Autem-do-zahranici

Zdroj: BESIP

Další rady a pravidla na cestách nejen do zahraničí naleznete zde:

https://www.bezpecnecesty.cz/cz/bezpecna-jizda-v-aute/cestujeme-do-zahranici

| Vydáno dne 21. 06. 2019 |
Policie informuje Přes bariéry s policií

MĚLNICKO - Na dva handicapované mladíky se vybralo téměř čtvrt milionu.

Středočeská policie společně s nadací Konto Bariéry, Středočeským krajem a Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra pořádala ve školním roce 2018/19 sportovně charitativní akci s názvem „Přes bariéry s policií“. 

| Celý článek |

| Autor: PČR Neratovice | Vydáno dne 21. 06. 2019 (16 přečtení) |
Policie informuje TISPOL

MĚLNICKO - Tentokrát se zaměřením na  kontrolu dodržování zákazu požívání alkoholických nápojů a jiných návykových látek.

V době od 3. do 9. června 2019 proběhla ve vybraných evropských státech, dopravně bezpečnostní akce zaměřená na kontrolu dodržování zákazu požívání alkoholických nápojů a jiných návykových látek. Do této dopravní akce se zapojili také policisté z Územního odboru Policie ČR Mělník.

| Celý článek |

| Autor: PČR Neratovice | Vydáno dne 21. 06. 2019 (15 přečtení) |
Policie informuje Rady na bezpečné prázdniny

MĚLNICKO - Období letních prázdnin a dovolených se blíží, a proto je důležité si říci několik důležitých rad. 

Rodiče i děti se těší, až si užijí slunné dny na chatě, u moře nebo v přírodě. Aby tomu tak opravdu bylo, je důležité nezapomínat na několik důležitých zásad, které je dobré si připomenout.

Před odjezdem na prázdniny:

  • -nezveřejňujte svůj odjezd na sociálních sítích (mohli byste dát informace zlodějům a ti by věděli, že je Váš byt nebo dům prázdný)
  • -uschovejte si cenné věci na bezpečné místo
  • -dobře si zabezpečte Váš byt nebo dům
  • -zkontrolujte, zda máte všechna okna a dveře dobře uzamčené
  • -pokud budete pryč delší dobu, požádejte dobré známé nebo členy rodiny, aby Vám vybírali schránku a např. manipulovali se žaluziemi, aby se vytvořil dojem, že v bytě nebo domě někdo je
| Celý článek |

| Autor: PČR Neratovice | Vydáno dne 13. 06. 2019 (16 přečtení) |
Policie informuje Soutěž dopravních policistů

Soutěž dopravních policistů Krajského ředitelství policie Středočeského kraje.

MĚLNICKO - Druhý nejlepší regulovčík středočeské policie je z dopravního inspektorátu Mělník .Mělničtí policisté budou mít tak svého zástupce v celorepublikovém kole soutěže. 

V letošním roce  středočeští dopravní policisté poměřili dne 16.května 2019 své dovednosti a teoretické znalosti v rámci soutěže „Regulovčík 2019“ v Kolíně.   

 Soutěže se zúčastnilo celkem 19 vybraných dopravních policistů ze všech dopravních inspektorátů, oddělení silničního dohledu a dálničních oddělení Krajského ředitelství policie Středočeského kraje.

| Celý článek |

| Autor: PČR Neratovice | Vydáno dne 29. 05. 2019 (17 přečtení) |

 

© 2014 Městská policie Neratovice - Desing - Powered by PhpRS.
Kopírování, další zveřejňování a šíření jakýchkoli textů, obrázků, fotografií, zdrojových kódů
nebo jiných částí webu bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.