Hlavní Menu
  Kalendář
<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
  Počasí
Počasí Neratovice - Slunečno.cz
  Diskuzní fórum
08.07. Obytná zóna staré Ne ...
Ohledně obytné zóny či zpomalovacích pruhů se můžete s žádostí obrátit na odb ... »

07.07. Obytná zóna staré Ne ...
Dobrý den,
kde bych mohl zažádat, aby město/MP nebo SP navrhli obytnou ... »


12.06. "Driftování" v obci
Drifting je řízený přetáčivý smyk. Ano, je postižitelný, ale záleží, kde a kd ... »

12.06. "Driftování" v obci
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je nějak postižitelné "d ... »


14.12. foto
děkuji za reakci,budu sledovat :)

Originál vložil Rostislav... ... »


14.12. foto
Fotografie vkládáme průběžně a jedná se především o vozidla, která překročila ... »

  Ankety
Od kolika let byste povolili přístup na sociální sítě?

Od 21 let (57 hl.)
 
Od 18 let (27 hl.)
 
Od 15 leti (42 hl.)
 
Od 13 let (31 hl.)
 
Sociální sítě by vůbec neměly být (54 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 211
  Tísňové linky
156 - městská policie
150 - hasiči
155 - záchranná služba
158 - policie ČR
112 - j. č. t. v. v evropě
724 192 728 - číslo pro neslyšící k zaslání SMS
  Bezpečné město  REFIZ
  Přihlášení
Přezdívka:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Fotogalerie
  Fotogalerie
"Vzorný" řidič
Řidič tohoto vozidla jel po ul. Byškovická rychlostí 71 km/h., ačkoliv je zde povolená rychlost 50km/h.
zobrazení: 572
známka: 0
  Videa
Dětský den roku 2019Přehraj
Den DV 2018Přehraj
Den DV 2018Přehraj
Den DV 2018Přehraj
Vypiš všechna media
MP 15:08 - 14.10.
Dobrý den,
o tomto zaparkovaném vozidle víme již delší dobu a jeho stáním jsme se podrobně...

Jitka Landergotová 14:13 - 14.10.
Dobrý den,
na křižovatce ulic Kojetická a Bří Čapků - v ulici Bří.Čapků - je neustále...

Rostislav Oplt 9:20 - 3.7.
Dobrý den,
vzhledem k tomu, že v neděli nefungoval přístup do evidence psů, byl kontakt zjišt...
  Upozornění
13.03.2020: Upozornění

Sebeobrana v rámci projektu „Pojď cvičit. Odhoď ulici.“ vedená Městskou policií Neratovice, byla prozatím ukončena.

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 242 nalezených)

Policie informuje Proč použít ve vozidle bezpečnostní pásy

MĚLNICKO-Dodržujte při svých cestách základní pravidla pro bezpečný návrat. 

Nejčastější odpovědí, proč se lidé ve vozidle poutají, je, že se to musí, neboť tuto povinnost ukládá zákon. Další velmi častou odpovědí zejména řidičů je, že jinak „to pípá“. Pasažéři vozidel by si měli v souvislosti s používáním bezpečnostních pásů hlavně uvědomit, že je to jeden z nejdůležitějších bezpečnostních prvků ve vozidle.

 • -Pásy vám pomáhají při jakékoliv srážce (čelní, boční, zadní, při převrácen vozu).
 • -Pomáhají po celou dobu havárie, i při déletrvající sériové srážce.
 • -Nebudete-li připoutaní, vaše tělo bude při čelní srážce pokračovat ve směru stejnou rychlostí, jakou jelo vozidlo v okamžiku srážky- dokud nenarazíte na palubní desku nebo čelní sklo.
 • -Pásy jsou důležité i při intenzivním brždění - jen se zapnutými pásy můžete bezpečně ovládat své vozidlo.

V případě nárazu do pevné překážky v rychlosti 50 km/h se vaše váha rovná šedesátinásobku vaší hmotnosti. Pokud vážíte např. 85 kg, budete muset udržet na místě více než 5 tun, bez pásu nemáte šanci.

| Celý článek |

| Autor: PČR Neratovice | Vydáno dne 30. 07. 2020 (3 přečtení) |
Policie informuje Bezpečná cesta automobilem

MĚLNICKO - Nepodceňujte únavu 

V letních měsících vyjede na silnice mnohem více řidičů a dochází k častějším dopravním nehodám, proto je velmi důležité přizpůsobit jízdu a rychlost vozidla s ohledem na aktuální dopravní situaci. Řidiči by měli dodržovat pitný režim, aby se jim za jízdy neudělalo nevolno a neohrozili tak sebe nebo ostatní účastníky silničního provozu. Při delších cestách je zapotřebí dělat pravidelné přestávky na občerstvení, odpočinek a předejít tak únavě nebo mikrospánku.

Samotné řízení vozidla je poměrně monotónní činností, a ačkoli to zní nepravděpodobně, tělo v jedné pozici se unaví mnohem víc, než se zdá. Když si k dlouhé cestě připočítáte letní teploty, tak si řidič může být jistý, že únava a ospalost se dříve nebo o něco později dostaví.

Mnozí řidiči jezdí velice rádi v noci. Noční jízda je velice lákavá, vyhnete se dopravním komplikacím a vysokým teplotám. Myslete však na to, že si narušujete svůj pravidelný denní cyklus.

| Celý článek |

| Autor: PČR Neratovice | Vydáno dne 30. 07. 2020 (5 přečtení) |
Policie informuje Příležitost dělá zloděje

MĚLNICKO - Řidič neměl u auta zavřené střešní okno, koupající nechal na břehu bez dozoru mobil. 

Příležitosti využil dosud neznámý pachatel na parkovišti u jezera Lhota dne 22. července 2020 v odpoledních hodinách mezi 13:30 a 15:55 hodin. Otevřeným střešním oknem u vozidla Mercedes Benz vnikl dovnitř a z auta z tašky  odcizil počítač, který zde jeho majitel ponechal.

Asi o tři hodiny později neznámý pachatel na pláži u stejného jezera využil nepozornosti majitele jízdního kola, který šel do vody. Během zhruba 20 minut mu z kola odcizil cyklistickou taštičku s mobilním telefonem.

Oba případy policisté šetří jako přečin krádeže. Pachatelé mohou za mřížemi v případě dopadení a odsouzení skončit až na dvě léta.

Aby se podařilo pachatele vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kostelec nad Labem nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 876 720. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

| Celý článek |

| Autor: PČR Neratovice | Vydáno dne 29. 07. 2020 (5 přečtení) |
Policie informuje Rady pro cyklisty

MĚLNICKO - Cyklisté představují v silničním provozu jednu z nejvíce ohrožených skupin. 

V letních měsících se hojně zaplňují cyklistické stezky. Majitelé bicyklů vyrážejí na jízdních kolech  za sportem, rekreací a používají ho často i k cestě do zaměstnání. Policie ČR pořádá průběžně během prázdnin akce zaměřené na tyto účastníky silničního provozu. Policisté se snaží vštěpovat nejzákladnější pravidla nejen dospělé veřejnosti, ale i těm nejmenším. Včera se jedna z takových preventivních akcí uskutečnila na cyklostezce mezi Kostelcem nad Labem a Brandýsem nad Labem.

Přinášíme  shrnutí důležitých rad a upozornění .

| Celý článek |

| Autor: PČR Neratovice | Vydáno dne 15. 07. 2020 (14 přečtení) |
Policie informuje
Policisté se strážníky na cyklostezce

MĚLNICKO – „Na kole jen bezpečně“ bylo cílem preventivní akce. 

Na cyklostezku, která vede z Brandýsa nad Labem do Kostelce nad Labem, se v úterý 14. července vydaly policistky z oddělení tisku a prevence dvou územních odborů, Prahy venkov – Východ a Mělníka společně se strážníkem brandýské městské policie.

Společně se v rámci preventivní akce zaměřili právě na nejzranitelnější účastníky provozu, a to na cyklisty, chodce a bruslaře na kolečkových bruslích. Připomněli, jakou důležitost má používání cyklistické přilby. Zákon ukládá povinnost nošení cyklistické přilby do 18 let, ovšem policisté a strážníci doporučují její používání bez rozdílu věku i po dovršení plnoletosti. Neopomněli ani reflexní prvky, které zvyšují viditelnost účastníků v provozu. Mnohdy užití reflexních prvků může zachránit život!

Pro děti, které navštívily preventivní stánek, měli policisté za správné odpovědi na otázky z oblasti chování v dopravním provozu drobné dárečky. Odměněni byli i dospělí, kteří děti doprovázeli.

V rámci preventivní akce bylo návštěvníkům zároveň připomenuto správné chování u vody, neboť tato cyklostezka vede podél řeky Labe. V letním období dochází k rizikovým situacím právě při koupání v řekách či v jiných vodních plochách, proto je dobré těmto rizikům předcházet.Zároveň policisté využili této situace k oslovení dospělých cyklistů s možností práce u PČR a seznámili je s podmínkami k přijetí do sl.poměru.

https://www.policie.cz/clanek/stale-prijimame-nove-uchazece-do-rad-stredoceske-policie-rozcestnik.aspx

fotografie a video z akce naleznete na:https://www.policie.cz/clanek/policiste-se-strazniky-na-brandyske-cyklostezce.aspx

| Vydáno dne 15. 07. 2020 |
Policie informuje Podvodníci na internetu

MĚLNICKO – Zablokujte si u svého mobilního operátora platby třetím stranám! 

Od začátku července řeší policisté v rámci Mělnicka již čtvrtý případ podvodů na internetu se stejným scénářem. Zvyšují se počty případů u podvedených seniorů. Jednou z posledních poškozených je 71letá žena. Ta byla neznámým pachatelem, který se naboural do facebookové aplikace messenger její známé, jejím jménem vyzvána, ať jí pošle telefonní číslo a přepošle kód, který byl na její telefon zaslán. Poškozená v domnění, že si píše se svojí kamarádkou, kódy poslala. Navíc se pachateli povedlo z poškozené vymámit i ofocenou debetní kartu k účtu a název e-mailové schránky. Pachatel využil slabého zabezpečení e-mailové schránky a pomocí ní získal přístup i k jejímu facebookovému profilu, změnil k němu její přístupové údaje i údaje pro obnovení. To samé udělal i u e-mailu, který byl s facebookovým účtem provázán. V tomto případě způsobil seniorce škodu ve výši 2568,- Kč za tzv. m-platby. Pokusil se i o výběr hotovosti z jejího účtu v bance.

| Celý článek |

| Autor: PČR Neratovice | Vydáno dne 15. 07. 2020 (11 přečtení) |
Policie informuje
Vyhýbal se vězení

MĚLNICKO – Nyní je navíc podezřelý z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. 

V pondělí 6. července 2020 prováděla hlídka Obvodního oddělení Neratovice hlídkovou činnost v obci Korycany. Viděla projíždět osobní vozidlo, jehož řidič podle osobní znalosti policistů mohl řídit v zákazu řízení. Proto se za vozem vydali. Auto však v pravotočivé zatáčce změnilo směr a vjelo na polní cestu. Policejní hlídka použila zvláštní výstražné světlo modré barvy s nápisem STOP POLICIE, řidič však nereagoval a jel dál. V ohradě pro koně vyskočil z místa spolujezdce muž. Na výzvy policistů, aby zůstal stát, nereagoval. Nakonec se však pod hrozbou použití donucovacích prostředků policistům vzdal. Měl proč utíkat, policisté ho poznali. Šlo o sedmačtyřicetiletého odsouzeného, který nenastoupil do výkonu trestu odnětí svobody. Proto byl po provedení všech potřebných úkonů eskortován do pankrácké věznice.

Nyní je navíc podezřelý z maření výkonu úředního rozhodnutí, za což si může trest ve vězení ještě prodloužit.

| Vydáno dne 09. 07. 2020 |
Policie informuje
Bezpečně u vody

MĚLNICKO - Letní prázdniny jsou v plném proudu. 

Tuzemská dovolená je vzhledem k přetrvávající koronavirové situaci nejčastější volbou pro letošní prázdniny, proto Policie České republiky spouští dnešním dnem preventivní akci zaměřenou na bezpečnost v okolí vodních ploch a v rekreačních areálech. Akce potrvá do konce září. 

Bezpečně u vody - součinnostní akce policistů pořádkové služby, policejních preventistů a zástupců Státní plavební správy cílí na bezpečí osob pohybujících se na vodě i v jejím nejbližším okolí. Pohyb na vodních plochách a vodních cestách má svá pravidla, proto i letos policisté z poříčních oddělení zaměří svoji pozornost na dodržování ustanovení zákona č. 114/1995 Sb. o vnitrozemské plavbě. „Z předchozích let máme totiž zkušenost, že uživatelé vodních ploch se neřídí plavebním značením, zvukovými nebo světelnými signály, nemají při sobě při plavbě na plavidle průkaz způsobilosti nebo osvědčení vůdce plavidla, případně provozují přístaviště nebo kotviště bez povolení plavebního úřadu“, dodává k zaměření akce ředitel služby pořádkové policie plk. Petr Sehnoutka.

Akce je koncipována jako bezpečnostně preventivní, proto policisté jednotlivých služeb budou apelovat na odpovědnost každého jednotlivce a informovat je o zásadách osobního bezpečí při rekreaci u vody. Vedle osobního bezpečí budou policisté připomínat i dodržování pravidel silničního provozu, kontrolovat zákaz požívání alkoholu nebo upozorňovat na úskalí  zajištění majetku při pobytu u vody.

Velkou pozornost při terénních akcích věnujeme v průběhu letošní letní sezóny mimo jiné také cyklistům. A protože pro cyklisty platí stejná pravidla jako pro řidiče motorových vozidel, nesmí před jízdou ani během ní požít alkohol či jinou návykovou látku. Ve 30 procentech případů dopravních nehod zaviněných cyklistou bohužel stále figuruje alkohol. Proto i o letošních prázdninách budeme spolupracovat s Českým svazem pivovarů a sladoven, se kterým už řadu let realizujeme projekt „Řídím, piju nealko pivo“, a v rámci preventivních aktivit v rekreačních areálech poskytneme návštěvníkům jednorázové alkoholtestery k provedení orientační dechové zkoušky. 

Přejeme bezpečné prázdniny!

| Vydáno dne 09. 07. 2020 |
Policie informuje
Dohlíželi na silnicích

MĚLNICKO – Policisté územního odboru ze služeb dopravní i pořádkové policie, ale také dálniční policisté dohlíželi i tento víkend v rámci celorepublikové dopravně bezpečnostní akce na řidiče. 

S ohledem na uplynulé roky se Policie České republiky snaží právě v tomto začínajícím letním období ovlivnit nekázeň účastníků silničního provozu a snížit tak nepříznivý vývoj dopravní nehodovosti.

Se silniční kontrolou se tak mohli během akce řidiči, ale i ostatní účastníci silničního provozu, setkat ve všech lokalitách územního odboru, a to nejen na komunikacích s vyšším dopravním zatížením, ale i tam, kde se nacházejí riziková místa.

V průběhu akce se policejní hlídky zaměřily zejména na dodržování zákazu držení záznamových a hovorových zařízení za jízdy, používání bezpečnostních pásů a zádržných systémů, jakož i dodržování ostatních obecně platných ustanovení zákona o provozu na pozemních komunikacích a dalších předpisů v dopravě.

Na Mělnicku policejní hlídky zkontrolovaly během dvou dnů, na které byla akce naplánována, 255 vozidel a zjistily 41 dopravních přestupků, z nichž 39 vyřešily na místě udělením pokuty v příkazním řízení a dva řidiče oznámily příslušnému správnímu orgánu k vyřízení. Nejvyšší povolenou rychlost překročilo 10 šoférů, 1 usedl za volant po požití alkoholu, 6 pasažérů nebylo připoutáno a 12 aut mělo špatný technický stav.

Kontrolám se věnovali i dálniční policisté. Hlídky Dálničního oddělení Nová Ves se zaměřily na řidiče na D8. Během akce, kterou měly naplánovanou na pátek a neděli zkontrolovaly 236 vozidel. Nejčastějším prohřeškem byla absence dálniční známky, v 15 případech a v 7 porušení nejvyšší stanovené rychlosti. Rekordmanem je řidič automobilu Maserati, který jel rychlostí 222 km/h. Pokutu v příkazním řízení na místě za špatný technický stav uložili policisté 3 šoférům. Pásy nepoužili 3 pasažéři.

| Vydáno dne 09. 07. 2020 |
Policie informuje Policisté zvyšují dohled na silnicích

S příchodem letních prázdnin policisté zvyšují dohled na silnicích

MĚLNICKO – Očekáváme zvýšený provoz a hustotu na silnicích. 

Od pátku 26. června začala dopravně bezpečnostní akce, jejímž cílem je zvýšit bezpečnost účastníků provozu, ovlivnit nekázeň řidičů a dbát na opatrnost a ohleduplnost na území celé České republiky. Policejní hlídky se této problematice věnovaly během uplynulého víkendu a ve stejném duchu budou v činnosti pokračovat i v nadcházejícím prodlouženém víkendu.

Policisté působí převážně na místech, kde dochází častěji k dopravním nehodám. Svojí pozornost zaměřují zejména na dodržování limitu povolené rychlosti, způsobu jízdy, používání bezpečnostních pásů a zádržných systémů, zákazu telefonování za jízdy, technický stav vozidel, ale samozřejmě také dodržování všech ostatních platných předpisů.

Svojí roli může v letních měsících pří řízení vozidla sehrát únava z vysokých teplot, požití alkoholu a nepozornost.

Za uplynulý víkend hlídky policie zkontrolovaly téměř tři stovky řidičů, z nichž se  43 účastníků dopustilo přestupku v dopravě. Nejvyšší povolenou rychlost překročilo 26 řidičů, u 21 protiprávní jednání vyřešili policisté na místě udělením pokuty v příkazním řízení, 5 jich oznámili k vyřešení příslušnému správním orgánu. Pásy nepoužilo 5 pasažérů, 9 vozidel bylo ve špatném technickém stavu. U čtyř řidičů byla zjištěná přítomnost alkoholu v dechu do jednoho promile a 2 měli pozitivní test na drogy.

| Celý článek |

| Autor: PČR Neratovice | Vydáno dne 01. 07. 2020 (17 přečtení) |
Policie informuje Srážky se zvěří

MĚLNICKO - Za první pololetí letošního roku řešili mělničtí dopravní policisté 127 případů nehod se zvěří. 

Poslední nehoda se odehrála v pondělí 29. června 2020 krátce před 22. hodinou na silnici I. třídy v katastru obce Medonosy. Pod kola vběhla daněla řidičce osobního vozidla Ford.  Ta již nestihla zareagovat a došlo ke středu.  Zvěř zůstala usmrcena na místě.

| Celý článek |

| Autor: PČR Neratovice | Vydáno dne 01. 07. 2020 (18 přečtení) |
Policie informuje Kempování a koupání

MĚLNICKO - Jak uchránit svůj majetek? 

Letní měsíce a teplé počasí nám zpříjemňují všední dny a lidé začínají jezdit na dovolené. Spousta z nás se vydává za krásami přírodní scenérie naší krásné vlasti. Kempování má velkou řadu příznivců. V tomto období dochází ke zvýšenému výskytu krádeží, proto je důležité zůstávat obezřetný.

| Celý článek |

| Autor: PČR Neratovice | Vydáno dne 01. 07. 2020 (19 přečtení) |
Policie informuje
Rady na bezpečné prázdniny

MĚLNICKO -Rady pro rodiče, kteří posílají děti na letní tábor 

Pokud zařizujete letní tábor pro děti, měl by být součástí programu na celé prázdniny, dítě by nemělo mít pocit, že je na tábor „odloženo“ nebo že tam jede „za trest“.

Doporučujeme:

 • - zjistěte si, kdo přesně letní tábor provozuje a kdo ho inzeruje
 • - kontaktujte organizátory, zjistěte kontakty na konkrétní osobu
 • - nformujte se o programu a náplni tábora, o osobách a jejich zkušenostech z práce s dětmi
 • - doprovoďte své dítě na místo, odkud se odjíždí
 • - osobně předejte dítě vedoucímu oddílu
 • - zjistěte si přesnou adresu pobytu dítěte a termín návratu
 • - vybavte dítě potřebným množstvím léků, které pravidelně užívá
 • - informujte o zdravotním stavu svého dítěte lékaře nebo zdravotníka tábora
 • - vedoucího tábora (nejlépe písemně) informujte o případných zdravotních nebo jiných omezeních dítěte – např. zda je dítě plavec či není apod.
 • - alespoň 2x napište dítěti pohled nebo dopis a požadujte od dítěte zpětnou informaci o jeho pobytu
 • - pokud dítě napíše o negativních zkušenostech ze svého pobytu – například nedostatek stravy, nadměrná fyzická zátěž, tělesné tresty apod. – prověřte tyto informace – osobní návštěvou tábora nebo osobně kontaktujte vedoucího tábora
 • - po návratu dítěte z tábora si vyhraďte čas na povídání o průběhu celého pobytu
 • - pokud hovoří o negativních zážitcích, prověřte si je
 • - dojde-li k nápadné změně v chování, nechuti hovořit o táboře, o kamarádech, o vedoucích, jeví-li dítě známky fyzických trestů – kontaktujte některé rodiče dětí ze stejného oddílu, jak ony reagují

V případech závažných změn chování dítěte se obraťte na odborníky, v případech vážného podezření, že mohlo dojít k trestné činnosti, oslovte přímo Policii ČR.

| Vydáno dne 29. 06. 2020 |
Policie informuje Rady na bezpečné prázdniny

MĚLNICKO - V některých školách děti dostanou vysvědčení už dnes 

Rodiče i děti se těší, až si užijí slunné dny na chatě, u moře nebo v přírodě. Někteří se vydají na dovolenou už tento víkend.Je proto důležité připomenout několik důležitých základních rad. 

Před odjezdem na prázdniny:

- nezveřejňujte svůj odjezd na sociálních sítích (mohli byste dát informace zlodějům a ti by věděli, že je Váš byt nebo dům prázdný)

- uschovejte si cenné věci na bezpečné místo

- dobře si zabezpečte Váš byt nebo dům

- zkontrolujte, zda máte všechna okna a dveře dobře uzamčené

- pokud budete pryč delší dobu, požádejte dobré známé nebo členy rodiny, aby Vám vybírali schránku a např. manipulovali se žaluziemi, aby se vytvořil dojem, že v bytě nebo domě někdo je

| Celý článek |

| Autor: PČR Neratovice | Vydáno dne 26. 06. 2020 (17 přečtení) |
Policie informuje Vždy když se napil, týral svou matku

MĚLNICKO – Protože by mohl ve svém jednání pokračovat, skončil ve vazbě. 

Policisté řešili případ, kdy minimálně od konce roku 2018 syn, který žil v domě společně se svou matkou a sestrou, je fyzicky a slovně napadal. Obě ženy zažívaly obrovský teror. Nejen že po nich házel, co měl po ruce a vyhrožoval jim zabitím, ale bral jim i bez jejich vědomí peníze a šperky, za které si kupoval cigarety a alkohol. V noci nemohly spát, neboť schválně pouštěl nahlas hudbu. Matku fyzicky napadl tak, že musela být ošetřena v nemocnici. Rozbíjel nábytek, podlahu, stěny pokojů. Nechtěl je pouštět do domu. Svého jednání se dopouštěl vždy pod vlivem alkoholu. Slovní a fyzické konflikty byly na denním pořádku. Několikrát byl v těžké opilosti převezen na záchytnou stanici. Vše vyvrcholilo začátkem června letošního roku, kdy byl policisty z domu vykázán, avšak bezúspěšně. Následující den se do domu vrátil a ve svém jednání pokračoval.

Přivolaní policisté ho zadrželi. Další den ho obvinili ze zločinu týrání osoby žijící ve společném obydlí a přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku . Policejní komisař podal podnět státnímu zástupci na vzetí obviněného do vazby. Návrhu státního zástupce soudce vyhověl a muž putoval do vazební věznice v Litoměřicích. Za mřížemi může skončit na 2 až 8 let.

| Celý článek |
| Vydáno dne 25. 06. 2020 (23 přečtení) |

 

© 2014 Městská policie Neratovice - Desing - Powered by PhpRS.
Kopírování, další zveřejňování a šíření jakýchkoli textů, obrázků, fotografií, zdrojových kódů
nebo jiných částí webu bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.