Hlavní Menu
  Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
  Počasí

  Diskuzní fórum
08.07. Obytná zóna staré Ne ...
Ohledně obytné zóny či zpomalovacích pruhů se můžete s žádostí obrátit na odb ... »

07.07. Obytná zóna staré Ne ...
Dobrý den,
kde bych mohl zažádat, aby město/MP nebo SP navrhli obytnou ... »


12.06. "Driftování" v obci
Drifting je řízený přetáčivý smyk. Ano, je postižitelný, ale záleží, kde a kd ... »

12.06. "Driftování" v obci
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je nějak postižitelné "d ... »


14.12. foto
děkuji za reakci,budu sledovat :)

Originál vložil Rostislav... ... »


14.12. foto
Fotografie vkládáme průběžně a jedná se především o vozidla, která překročila ... »

  Ankety
Od kolika let byste povolili přístup na sociální sítě?

Od 13 let (165 hl.)
 
Od 15 let (134 hl.)
 
Od 18 let (138 hl.)
 
Od 21 let (136 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 573
  Tísňové linky
156 - městská policie
150 - hasiči
155 - záchranná služba
158 - policie ČR
112 - j. č. t. v. v evropě
724 192 728 - číslo pro neslyšící k zaslání SMS
  Bezpečné město  REFIZ
  Přihlášení
Přezdívka:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo
  OnLine
operator - jen chatuje
1106
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Fotogalerie
  Fotogalerie
"Vzorný" řidič
Řidič tohoto vozidla jel po ul. Kostelecká rychlostí 70 km/h., ačkoliv je zde povolená rychlost 50km/h.
zobrazení: 397
známka: 0
  Videa
Dětský den s FC LobkovicePřehraj
Dětský denPřehraj
Den DV 2015Přehraj
Den DV 2015Přehraj
Vypiš všechna media
MP 15:08 - 14.10.
Dobrý den,
o tomto zaparkovaném vozidle víme již delší dobu a jeho stáním jsme se podrobně...

Jitka Landergotová 14:13 - 14.10.
Dobrý den,
na křižovatce ulic Kojetická a Bří Čapků - v ulici Bří.Čapků - je neustále...

Rostislav Oplt 9:20 - 3.7.
Dobrý den,
vzhledem k tomu, že v neděli nefungoval přístup do evidence psů, byl kontakt zjišt...
  Upozornění
16.02.2018: Vyhraj cyklistické potřeby

Městská policie Neratovice v rámci prevence kriminality pořádá v období od 1. 5. do 10. 6. 2018 již IX. ročník soutěže o cyklistické potřeby. Celý článek

Prevence kriminality
Přednáška v MŠ U Rybiček

V mateřské školce U Rybiček v Neratovicích proběhla dne 3. května 2018, v rámci prevence kriminality, přednáška o bezpečném chování týkající se nebezpečí spojené s injekční stříkačkou, oslovení cizí osobou apod. Děti si během přednášky prohlédly maketu injekční stříkačky a přitom byly upozorněny, aby na ni v žádném případě nesahaly. Mimo jiné jim bylo připomenuto, že její nález by měly oznámit paní učitelce, nebo rodičům. Dále se s dětmi hovořilo o nebezpečí související s oslovením neznámou osobou, která jim bude nabízet různá cukrátka, nebo hračky, popřípadě jim nabízet, že je doprovodí k jejich rodičům. Když se strážníci dětí ptali, zda by si od neznámé osoby něco vzaly, nebo s ní někam šly, dostali od velké většiny dětí správnou odpověď, že si nic brát nebudou a nikam nepůjdou. K tomu bylo dětem také vysvětleno, co dělat, když se např. ztratí v obchodním centru, že mají oslovit prodavačku, která jim pomůže. Strážníci dětem názorně předvedli bezpečnou polohu proti agresivnímu pejskovi, kterou si děti vyzkoušely. Během povídání se nezapomnělo ani na dopravní výchovu, která je neméně důležitá. V tomto bloku bylo dětem připomenuto, aby při jízdě na kole nosily ochranou přilbu s vysvětlením, co se může stát, když ji nebudou mít a protože děti byly velmi šikovné, dostaly na závěr sladkou odměnu.

Fotografie

| Vydáno dne 16. 05. 2018 |
Aktuality 2018
Popíjel alkohol

Dne 16. 4. 2018 v 10:42 hod. operátor MKDS zahlédl na lavičce vedle prodejny Billa v ul. Kojetická čtyři osoby, z nichž jedna popíjela alkohol. Po příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno, že se jedná o třiapadesátiletého muže z Kostelce nad Labem popíjejícího lahvové pivo v místě, kde je to vyhláškou o zákazu konzumace alkoholických nápojů zakázáno. Jmenovaný, mimo to, že byli všichni z místa vykázáni, odešel s pokutou na spodní hranici možné sankce a nepořádek si po sobě uklidili.

| Vydáno dne 16. 05. 2018 |
Aktuality 2018
Rušila noční klid

Dne 9. 4. 2018 v 00:14 hod. bylo na služebnu MP telefonicky oznámeno, že v ul. Kojetická v čp. 1021 hraje hlasitě hudba. Po příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno, že hlasitá hudba vychází z bytu, ve kterém bylo následně ztotožněno několik osob. Po důrazném upozornění, že dochází k rušení nočního klidu, byla hlasitá hudba vypnuta. Nicméně v následujících dnech byla majitelce bytu za rušení nočního klidu, protože neměla záznam v centrálním registru přestupků, uložena pokuta v příkazním řízení na spodní hranici možné sankce.

| Vydáno dne 15. 05. 2018 |
Aktuality 2018
Neshody mezi dvěma muži

Dne 14. 4. 2018 v 05:22 hod. operátor MKDS na kameře umístěné v ul. Ruská zahlédl skupinku osob, z nichž dvě měly mezi sebou rozepři. Po příjezdu hlídky na místo již byli oba muži, kteří měli mezi sebou rozepři klidní, a k žádnému protiprávnímu jednání nedocházelo. Oba muži strážníkům přiznali, že mezi sebou měli rozepři, ale již je vše v pořádku a nic nechtějí řešit. Proto byli oba poučení o dalším možném postupu s tím, aby z místa odešli domů, což učinili.

| Vydáno dne 14. 05. 2018 |
Prevence kriminality
Přednáška v MŠ Čtyřlístek

V mateřské školce Čtyřlístek v Neratovicích proběhla dne 3. května 2018, v rámci prevence kriminality, přednáška o bezpečném chování týkající se nebezpečí spojené s injekční stříkačkou, oslovení cizí osobou apod. Děti si během přednášky prohlédly maketu injekční stříkačky a přitom byly upozorněny, aby na ni v žádném případě nesahaly. Mimo jiné jim bylo připomenuto, že její nález by měly oznámit paní učitelce, nebo rodičům. Dále se s dětmi hovořilo o nebezpečí související s oslovením neznámou osobou, která jim bude nabízet různá cukrátka, nebo hračky, popřípadě jim nabízet, že je doprovodí k jejich rodičům. Když se strážníci dětí ptali, zda by si od neznámé osoby něco vzaly, nebo s ní někam šly, dostali od velké většiny dětí správnou odpověď, že si nic brát nebudou a nikam nepůjdou. K tomu bylo dětem také vysvětleno, co dělat, když se např. ztratí v obchodním centru, že mají oslovit prodavačku, která jim pomůže. Strážníci dětem názorně předvedli bezpečnou polohu proti agresivnímu pejskovi, kterou si děti vyzkoušely. Během povídání se nezapomnělo ani na dopravní výchovu, která je neméně důležitá. V tomto bloku bylo dětem připomenuto, aby při jízdě na kole nosily ochranou přilbu s vysvětlením, co se může stát, když ji nebudou mít a protože děti byly velmi šikovné, dostaly na závěr sladkou odměnu.

| Vydáno dne 14. 05. 2018 |
Aktuality 2018
Mával meči

Dne 14. 4. 2018 v 00:40 hod. operátor MKDS na kameře umístěné v ul. Ruská zahlédl muže, který kolem sebe mával meči. Po příjezdu hlídky na místo byl muž ztotožněn. Jednačtyřicetiletý muž měl u sebe cvičné dýky, které používá při trénování bojových sportů. Strážníci jmenovaného důrazně upozornili, aby již dýky na veřejnosti nepoužíval a schoval je do tašky, kterou měl u sebe, což učinil. Následně z místa odešel do přilehlého domu, kde bydlí, což bylo operátorem zkontrolováno.

| Vydáno dne 11. 05. 2018 |
Aktuality 2018
Otevřené okénko

Dne 13. 4. 2018 bylo v 20:07 hod. telefonicky oznámeno na služebnu MP, že v ul. Na Výsluní je zaparkované vozidlo Škoda Fabia, které má otevřené přední okénko. Po příjezdu hlídky na místo strážníci provedli nezbytné úkony ke zjištění majitele, což se podařilo až lustrací registrační značky. Následně se k vozidlu dostavil majitel, který si vozidlo překontroloval a uzamkl.

| Vydáno dne 10. 05. 2018 |
Prevence kriminality
Pálení čarodějnic v Rybce

Dne 3. května 2018 přijala MP pozvání na pálení čarodějnic s klienty v zahradě domova pro osoby se zdravotním postižením Rybka v Neratovicích. S klienty chráněného bydlení se městská policie již několik let setkává na přednáškách o bezpečném chování ve městě a běžném životě, neboť jsou tyto osoby snadným terčem a cílem podvodů a manipulací. Na oplátku již druhým rokem jsou zváni složky IZS na akce pořádané těmito klienty chráněného bydlení, kteří projevují touto cestou poděkování za spolupráci. Moc rádi jsme akci navštívili a těšíme se na další společné povídání.

Fotografie

| Vydáno dne 09. 05. 2018 |
Prevence kriminality
Přednáška v MŠ Kaštánek

V mateřské školce Kaštánek v Neratovicích proběhla dne 3. května 2018, v rámci prevence kriminality, přednáška o bezpečném chování týkající se nebezpečí spojené s injekční stříkačkou, oslovení cizí osobou apod. Děti si během přednášky prohlédly maketu injekční stříkačky a přitom byly upozorněny, aby na ni v žádném případě nesahaly. Mimo jiné jim bylo připomenuto, že její nález by měly oznámit paní učitelce, nebo rodičům. Dále se s dětmi hovořilo o nebezpečí související s oslovením neznámou osobou, která jim bude nabízet různá cukrátka, nebo hračky, popřípadě jim nabízet, že je doprovodí k jejich rodičům. Když se strážníci dětí ptali, zda by si od neznámé osoby něco vzaly, nebo s ní někam šly, dostali od velké většiny dětí správnou odpověď, že si nic brát nebudou a nikam nepůjdou. K tomu bylo dětem také vysvětleno, co dělat, když se např. ztratí v obchodním centru, že mají oslovit prodavačku, která jim pomůže. Strážníci dětem názorně předvedli bezpečnou polohu proti agresivnímu pejskovi, kterou si děti vyzkoušely. Během povídání se nezapomnělo ani na dopravní výchovu, která je neméně důležitá. V tomto bloku bylo dětem připomenuto, aby při jízdě na kole nosily ochranou přilbu s vysvětlením, co se může stát, když ji nebudou mít a protože děti byly velmi šikovné, dostaly na závěr sladkou odměnu.

| Vydáno dne 06. 05. 2018 |
Aktuality 2018
Odkládala odpady, kam neměla

Dne 10. 4. 2018 v dopoledních hodinách operátor MKDS na kameře umístěné v ul. Dr. E. Beneše zahlédl dva muže, jak vynáší ke kontejnerovému stání chladničku. S podezřením na porušení vyhlášky města č. 6/2016 o čistotě veřejných prostranství a ochraně veřejné zeleně města Neratovice, byla na místo vyslána hlídka MP, která již muže na místě nezastihla. Dalším šetřením bylo zjištěno, že oba muži odložili chladničku na žádost ženy, která bydlí v přilehlém panelovém domě. Tato žena byla v následujících dnech ztotožněna a pro porušení zmíněné vyhlášky jí byla uložena pokuta v příkazním řízení pod poloviční hranicí možné sankce. Horní hranice sankce podle zákona o některých přestupcích je 10000,- Kč. V tomto případě se jednalo o odpad, který patří na sběrný dvůr FCC s.r.o. Neratovice, kam ho mohla jmenovaná odvézt.

| Vydáno dne 04. 05. 2018 |
Aktuality 2018
Opilý muž

Dne 9. 4. 2018 v 16:38 hod. bylo na služebnu MP telefonicky oznámeno, že v ul. Dr. E. Beneše v blízkosti dopravního hřiště je opilý muž a je vulgární. Hlídka, která na místo dorazila, zjistila, že se jedná o A. H. z Neratovic, který byl pod vlivem alkoholu a proto byl z místa vykázán. Devětatřicetiletému muži byla v následujících dnech uložena pokuta v příkazním řízení na spodní hranici možné sankce pro porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů.

| Vydáno dne 03. 05. 2018 |
Aktuality 2018
Kradla v prodejně Billa

Dne 9. 4. 2018 v 17:45 hod. bylo na služebnu MP telefonicky oznámeno z prodejny Billa, že zachytili pachatele krádeže. Po příjezdu hlídky na místo byl pachatel ztotožněn a bylo zjištěno, že se jedná o osmačtyřicetiletou ženu z Neratovic, která odcizila alkohol v hodnotě 155 Kč. Vzhledem k tomu, že se nejednalo o osobu zájmovou pro PČR a měla jeden záznam v centrálním registru přestupků, zůstal přestupek k projednání v kompetenci MP s uloženou pokutou na spodní hranici možné sankce.

| Vydáno dne 03. 05. 2018 |
index | 13-24 | předchozí | následující | Celkem 2155 článků    

 

© 2014 Městská policie Neratovice - Desing - Powered by PhpRS.
Kopírování, další zveřejňování a šíření jakýchkoli textů, obrázků, fotografií, zdrojových kódů
nebo jiných částí webu bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.