Hlavní Menu
  Kalendář
<<  Listopad  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
  Počasí
Počasí Neratovice - Slunečno.cz
  Diskuzní fórum
08.07. Obytná zóna staré Ne ...
Ohledně obytné zóny či zpomalovacích pruhů se můžete s žádostí obrátit na odb ... »

07.07. Obytná zóna staré Ne ...
Dobrý den,
kde bych mohl zažádat, aby město/MP nebo SP navrhli obytnou ... »


12.06. "Driftování" v obci
Drifting je řízený přetáčivý smyk. Ano, je postižitelný, ale záleží, kde a kd ... »

12.06. "Driftování" v obci
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je nějak postižitelné "d ... »


14.12. foto
děkuji za reakci,budu sledovat :)

Originál vložil Rostislav... ... »


14.12. foto
Fotografie vkládáme průběžně a jedná se především o vozidla, která překročila ... »

  Ankety
Od kolika let byste povolili přístup na sociální sítě?

Od 13 let (165 hl.)
 
Od 15 let (134 hl.)
 
Od 18 let (138 hl.)
 
Od 21 let (136 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 573
  Tísňové linky
156 - městská policie
150 - hasiči
155 - záchranná služba
158 - policie ČR
112 - j. č. t. v. v evropě
724 192 728 - číslo pro neslyšící k zaslání SMS
  Bezpečné město  REFIZ
  Přihlášení
Přezdívka:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Fotogalerie
  Fotogalerie
"Vzorný" řidič
Řidič tohoto vozidla jel po ul. Mládežnická okolo plaveckého bazénu rychlostí 49 km/h., ačkoliv je zde povolená rychlost 30km/h.
zobrazení: 178
známka: 0
  Videa
Dětský den roku 2019Přehraj
Den DV 2018Přehraj
Den DV 2018Přehraj
Den DV 2018Přehraj
Vypiš všechna media
MP 15:08 - 14.10.
Dobrý den,
o tomto zaparkovaném vozidle víme již delší dobu a jeho stáním jsme se podrobně...

Jitka Landergotová 14:13 - 14.10.
Dobrý den,
na křižovatce ulic Kojetická a Bří Čapků - v ulici Bří.Čapků - je neustále...

Rostislav Oplt 9:20 - 3.7.
Dobrý den,
vzhledem k tomu, že v neděli nefungoval přístup do evidence psů, byl kontakt zjišt...
Aktuality 2019
Přeběhl po vozidle

Dne 18. 10. 2019 v 23:43 hod. operátor MKDS spatřil na kameře v ul. P. Bezruče tři muže, z jejichž chování bylo zřejmé, že by mohli narušovat veřejný pořádek a proto je začal monitorovat. Po krátké době jeden z mužů, popíjející alkohol, v téže ulici přeběhl po vozidle. Tito muži byli, operátorem vyslanou hlídkou, zastiženi v ul. Bří. Čapků, kde bylo zjištěno, že po vozidle přeběhl třicetiletý muž z Neratovic. Následující den bylo vozidlo strážníky zkontrolováno, a protože nebylo zjištěno poškození, byla jmenovanému uložena pokuta v příkazním řízení pod poloviční hranicí možné sankce za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů.

| Vydáno dne 05. 11. 2019 |
Prevence kriminality Přednáška na téma šikana a kyberšikana

Dne 1. 11. 2019 proběhla pro žáky 5. D na základní škole 28. října v Neratovicích přednáška na téma šikana a kyberšikana, kde byl kladen důraz na rizika šikany a jejich dopad na šikanovanou osobu. Žákům bylo přiblíženo, co to je šikana, jaké má znaky, jak se snadno a rychle mohou dostat do role oběti nebo agresora, který šikanuje a terorizuje své okolí, např. vynucováním svačiny či peněz na spolužácích, ale také posmíváním se na účet hendikepované osoby či žáka, který se nějakým způsobem odlišuje od ostatních. Žákům bylo vysvětleno, co je to kyberšikana a jak se chránit a co dělat v případě, že se na nich někdo kyberšikany dopouští. Vysvětleny byly i příbuzné fenomény šikany, jako např. happy slapping, sexting, hoax, kyberstalking aj.

| Celý článek |

| Autor: MP | Vydáno dne 04. 11. 2019 (14 přečtení) | Sdílet Sdílet na Facebook |
Policie informuje Nález munice

Policisté Obvodního oddělení Kostelec nad Labem vyjížděli dne 31. října 2019 krátce před 16. hodinou do katastru obce Jiřice. Na linku 158 oznámil muž nález vojenského granátu na poli u obce Jiřice. Hlídka okamžitě ohraničila místo, aby do nebezpečného prostoru nevstupovaly nepovolané osoby a přivolala na místo policejní pyrotechniky. Ti zjistili, že se skutečně jedná o granát z období 2. světové války. Granát následně zajistili a odvezli. Na místě nedošlo k žádnému zranění ani škodě na majetku.

| Celý článek |

| Autor: PČR Neratovice | Vydáno dne 01. 11. 2019 (3 přečtení) |
Aktuality 2019
Upadla a nemohla vstát

Dne 5. 10. 2019 v 9:10 hod. se telefonicky na služebnu MP obrátila pí Z. s žádostí o pomoc s tím, že je na návštěvě v ul. Byškovická, kde upadla majitelka domu na zahradě a ona jí sama nezvedne s tím, že upadla do bezvědomí. Dále sdělila, že má cukrovku a asi si nevzala léky. Na místo byla operátorem ihned vyslána hlídka a současně byla přivolána RZS.  Po příjezdu hlídky na místo strážníci zjistili, že pád ženy se obešel bez zranění a částečně nabyla vědomí. Lékař z přivolané RZS ženě podal léky a následně byla převezena do místní nemocnice k dalšímu vyšetření.  

| Vydáno dne 01. 11. 2019 |
Aktuality 2019
Neuposlechl výzvy úřední osoby

Dne 13. 10. 2019 v 2:22 hod. bylo na služebnu MP telefonicky oznámeno, že na parkovišti u obchodu Albert v ul. 28. října je skupina asi 40 osob, která ruší noční klid hlasitým pokřikováním. Po příjezdu hlídky na místo strážníci zjistili, že došlo k napadení dvou dívek neznámým mužem. Na místě se nacházela hlídky OO PČR Kostelec nad Labem a OO PČR Kralupy nad Vltavou, které strážníkům pomohli ustanovit možného pachatele napadení, což se o několik dní potvrdilo vytěžením osobních kamer strážníků. Celá událost byla v kompetenci MP zpracována a postoupena příslušnému správnímu orgánu k dalšímu opatření a mimo jiné byla uložena pokuta osmnáctiletému mladíkovi z Vysoké za neuposlechnutí výzvy úřední osoby.

| Vydáno dne 31. 10. 2019 |
Prevence kriminality
Přednáška o sebeobraně

Dne 22. 10. 2019 proběhla v rámci prevence kriminality přednáška o sebeobraně pro studenty 4. ročníku SOŠ a SOU Neratovice. Byly jim vysvětleny principy, jak se co nejbezpečněji chovat na ulici, čili nechodit v blízkosti „živých“ plotů, parkem, především v nočních hodinách, apod. s názornými ukázkami technik, kterými se lze na ulici proti napadení účinně bránit. Techniky si vyzkoušeli pod dohledem strážníků, kteří je nasměrovali, aby techniku správně provedli s tím, že zareagovat ve stresových situacích není nic jednoduchého. Mimo jiné si mohli vyzkoušet několik technik proti úchopu za oděv, zezadu, nebo proti škrcení spolu s technikami proti úderům. V průběhu přednášky jim bylo připomenuto, že včasná reakce ulehčí provedení obranné techniky a že zvýšená obezřetnost může pomoci předcházet možným rizikům. Cílem této přednášky bylo, aby si žáci odnesli alespoň základní poznatky, jak předcházet možným rizikům a když už jim hrozí, aby měli alespoň nějaké podvědomí o tom, co mohou udělat ke své obraně a jak se bránit i přesto, že „skončí“ na zemi. Přednáška se jim líbila a věříme, že se dozvěděli mnoho nových informací a rad, které mohou využít s tím, že mohou využít kroužek sebeobrany, který se koná každou středu od 15:00 hod. v „boxerně“ místní sportovní haly pod patronátem městské policie.

| Vydáno dne 29. 10. 2019 |
Informace MP
Budeme dohlížet na dušičky

Tak jako každý rok, budou strážníci již od pátku 1. 11. 2019 dohlížet na veřejný pořádek na hřbitově a jeho okolí v Lobkovicích v souvislosti s důstojným průběhem uctění Památky zesnulých, aby se tak co nejvíce zabránilo vandalství. Častější namátkové kontroly hřbitova budou probíhat především 2. a 3. listopadu. Zároveň budou strážníci provádět kontroly vozidel parkujících v blízkosti hřbitova, která mohou být cílem vloupání, nebo aby občany uchránili před nezvanými návštěvníky, opilci apod., kteří by mohli narušit pokojný průběh „dušiček“. V souvislosti s „dušičkami“ si dovolujeme připomenout, že vozidlo není trezor a všem občanům přejeme klidný „dušičkový“ víkend. V případě, že máte podnět či připomínku, neváhejte se obrátit na linku 156 nebo 315 682 607, které jsou v nepřetržitém provozu.

| Vydáno dne 26. 10. 2019 |
Prevence kriminality
Přednáška o sebeobraně

Dne 22. 10. 2019 proběhla v rámci prevence kriminality přednáška o sebeobraně pro studenty 3. ročníku SOŠ a SOU Neratovice. Studentům byly vysvětleny principy, jak se co nejbezpečněji chovat na ulici, čili např. nechodit v blízkosti „živých“ plotů, parkem, především v nočních hodinách, apod. s názornými ukázkami technik, kterými se lze proti napadení účinně bránit. Techniky si vyzkoušeli pod dohledem strážníků, kteří je nasměrovali, aby techniku správně provedli s tím, že zareagovat ve stresových situacích není nic jednoduchého. Mimo jiné si mohli vyzkoušet několik technik proti úchopu za oděv, zezadu, nebo proti škrcení spolu s technikami proti úderům. V průběhu přednášky jim bylo připomenuto, že včasná reakce ulehčí provedení obranné techniky a že zvýšená obezřetnost může pomoci předcházet možným rizikům. Cílem této přednášky bylo, aby si odnesli alespoň základní poznatky, jak předcházet možným rizikům a když už jim hrozí, aby měli alespoň nějaké povědomí o tom, co mohou udělat ke své obraně a jak se bránit i přesto, že „skončí“ na zemi. Přednáška se jim líbila a věříme, že se dozvěděli mnoho nových informací a rad, které mohou využít s tím, že mohou docházet na kroužek sebeobrany, který se koná každou středu od 15:00 hod. v „boxerně“ místní sportovní haly pod patronátem městské policie.

| Vydáno dne 25. 10. 2019 |
Aktuality 2019
Kradl v prodejně Billa

Dne 13. 10. 2019 v 14:40 hod. bylo na služebnu MP telefonicky oznámeno z prodejny Billa, že zachytili pachatele krádeže. Po příjezdu hlídky na místo byl pachatel ztotožněn a bylo zjištěno, že se jedná o čtyřiašedesátiletého muže z Kolešovic, který odcizil jednu bramboru v hodnotě 1,50 Kč. Vzhledem k tomu, že se nejednalo o osobu zájmovou pro PČR a neměl záznam v centrálním registru přestupků, zůstal přestupek k projednání v kompetenci MP s uloženou pokutou na spodní hranici možné sankce.

| Vydáno dne 24. 10. 2019 |
Prevence kriminality
Přednáška o sebeobraně

Dne 22. 10. 2019 proběhla v rámci prevence kriminality přednáška o sebeobraně pro studenty 2. ročníku SOŠ a SOU Neratovice. Studentům byly vysvětleny principy, jak se co nejbezpečněji chovat na ulici, jako nechodit v blízkosti např. „živých“ plotů, sami parkem, především v nočních hodinách, apod. s názornými ukázkami možných technik, kterými se lze na ulici proti napadení účinně bránit. Tyto techniky si vyzkoušeli pod dohledem strážníků, kteří jim ukázali, jak techniku správně provést s tím, že zareagovat ve stresových situacích není tak jednoduché. Mimo jiné si mohli vyzkoušet pár technik proti úchopu za oděv, zezadu, nebo proti škrcení a k tomu jim byly předvedeny další techniky proti úderům. V průběhu cvičení bylo studentům připomínáno, že včasná reakce ulehčí provedení obranné techniky a že zvýšená obezřetnost může pomoci předcházet možným rizikům. Cílem této přednášky bylo, aby si studenti odnesli alespoň základní poznatky, jak předcházet možným rizikům a když už jim hrozí, aby měli alespoň nějaké povědomí o tom, co mohou udělat ke své obraně. Přednáška se jim líbila a věříme, že se dozvěděli mnoho nových informací a rad, které mohou využít s tím, že mohou využít kroužek sebeobrany, který se koná každou středu od 15:00 hod. v „boxerně“ místní sportovní haly pod patronátem městské policie.

| Vydáno dne 23. 10. 2019 |
Aktuality 2019
Popíjeli, kde neměli

Dne 12. 10. 2019 v 22:20 hod. zahlédl operátor MKDS skupinku osob v ul. Ruská, která tam postávala a popíjela alkohol. Po příjezdu hlídky na místo byly osoby ztotožněny a bylo zjištěno, že se jedná o osmnáctiletého mladíka a stejně starého kamaráda z Neratovic. Protože důkazy z kamerového systému „hovořily“ jednoznačně, byla oběma provinilcům uložena pokuta v příkazním řízení na spodní hranici možné sankce. Dále byla v jejich přítomnosti šestnáctiletá dívka, u které byla provedena dechová zkouška s pozitivním výsledkem 1,8 promile alkoholu v dechu, která byla předána rodičům s tím, že celá událost bude postoupena oddělení sociálně právní ochrany dětí k dalšímu opatření.

| Vydáno dne 22. 10. 2019 |
Aktuality 2019
Fyzicky napadal ženu

Dne 11. 10. 2019 v 22:43 hod. si operátor na kamerách u MěÚ všiml, že před budovou zastavilo vozidlo, ze kterého vyběhla žena a vzápětí za ní muž, který jí začal fyzicky napadat. Operátor okamžitě pomocí radiostanice na místo přivolal hlídku MP. Žena se pokoušela zazvonit na zvonek MP, ale muž jí v tom bránil a opakovaně jí napadal. Přivolaná hlídka na místě zjistila, že se jedná o sedmadvacetiletého muže a šestadvacetiletou ženu z Neratovic. S podezřením ze spáchání trestného činu byla na místo přivolána hlídka OO PČR, která si celou událost převzala k dalšímu šetření.

| Vydáno dne 21. 10. 2019 |
index | 13-24 | předchozí | následující | Celkem 2532 článků    

 

© 2014 Městská policie Neratovice - Desing - Powered by PhpRS.
Kopírování, další zveřejňování a šíření jakýchkoli textů, obrázků, fotografií, zdrojových kódů
nebo jiných částí webu bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.