Hlavní Menu
  Kalendář
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
  Počasí
Počasí Neratovice - Slunečno.cz
  Diskuzní fórum
08.07. Obytná zóna staré Ne ...
Ohledně obytné zóny či zpomalovacích pruhů se můžete s žádostí obrátit na odb ... »

07.07. Obytná zóna staré Ne ...
Dobrý den,
kde bych mohl zažádat, aby město/MP nebo SP navrhli obytnou ... »


12.06. "Driftování" v obci
Drifting je řízený přetáčivý smyk. Ano, je postižitelný, ale záleží, kde a kd ... »

12.06. "Driftování" v obci
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je nějak postižitelné "d ... »


14.12. foto
děkuji za reakci,budu sledovat :)

Originál vložil Rostislav... ... »


14.12. foto
Fotografie vkládáme průběžně a jedná se především o vozidla, která překročila ... »

  Ankety
Od kolika let byste povolili přístup na sociální sítě?

Od 13 let (165 hl.)
 
Od 15 let (134 hl.)
 
Od 18 let (138 hl.)
 
Od 21 let (136 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 573
  Tísňové linky
156 - městská policie
150 - hasiči
155 - záchranná služba
158 - policie ČR
112 - j. č. t. v. v evropě
724 192 728 - číslo pro neslyšící k zaslání SMS
  Bezpečné město  REFIZ
  Přihlášení
Přezdívka:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Fotogalerie
  Fotogalerie
"Vzorný" řidič
Řidič tohoto vozidla jel po ul. Kostelecká rychlostí 90 km/h., ačkoliv je zde povolená rychlost 50km/h.
zobrazení: 622
známka: 0
  Videa
Dětský den roku 2019Přehraj
Den DV 2018Přehraj
Den DV 2018Přehraj
Den DV 2018Přehraj
Vypiš všechna media
MP 15:08 - 14.10.
Dobrý den,
o tomto zaparkovaném vozidle víme již delší dobu a jeho stáním jsme se podrobně...

Jitka Landergotová 14:13 - 14.10.
Dobrý den,
na křižovatce ulic Kojetická a Bří Čapků - v ulici Bří.Čapků - je neustále...

Rostislav Oplt 9:20 - 3.7.
Dobrý den,
vzhledem k tomu, že v neděli nefungoval přístup do evidence psů, byl kontakt zjišt...
Informace MP Výběrové řízení na pozice strážníků městské policie

Městská policie Neratovice přijme do svých řad pracovníky na pozice „strážník městské policie“. Strážník musí zastávat a ctít zákon a musí být psychicky natolik vyspělý, aby ke každému občanovi přistupoval individuálně a spravedlivě. Máte zájem stát se strážníkem v našem městě? Jestliže si umíte na tuto otázku kladně odpovědět, zkuste to u nás. Uchazeč o práci strážníka musí být starší osmnácti let, trestně bezúhonný, spolehlivý, fyzicky a duševně způsobilý a musí mít střední vzdělání s maturitní zkouškou. Nabízíme nestereotypní práci v platovým zařazením v 7. třídě v rozmezí hrubého platu od 22 980 Kč – 30 780 Kč včetně rizikového příplatku + osobní ohodnocení, příplatky za noční směny, víkendy a svátky. Dále nabízíme péči o rozvoj zaměstnanců, dovolenou na zotavenou v délce 5 týdnů, 4 dny studijního volna, zvyšování fyzické kondice v rámci městské policie, bezplatné výstrojní součásti, stravenky, přátelský kolektiv, příspěvek na penzijní připojištění, permanentky do posilovny, bazénu a sauny s možností přidělení služebního bytu.

Noví strážníci dostanou náborový příspěvek ve výši 50 000 Kč

Částka ve výši 20 000 Kč bude vyplacena spolu s platem za první, byť i jen zčásti odpracovaný měsíc, ve kterém byl zaměstnanec zařazen na pozici strážník-čekatel a částka ve výši 30 000 Kč bude rozložena do pravidelných měsíčních splátek ve výši 1000 Kč, vyplácených společně s platem od druhého měsíce pracovního poměru.

Pokud máte zájem, neváhejte se seznámit s úplným zněním výběrového řízení a podáním vyplněné přihlášky, ke stažení zde, nebo rozkliknutím celého článku, celkem budou vybíráni dva uchazeči na pozice strážníků

Přihlášky je možno podávat do 29. 7. 2019. Po tomto datu budou přihlášky zpracovány a vybraní uchazeči budou kontaktováni.

Náborové videoYouTube

Bližší informace u velitele MP: na tel. č. 721 765 953 (každý den od 8:00 do 19:00)

| Celý článek |

| Autor: MP | Vydáno dne 03. 07. 2019 (588 přečtení) | Sdílet Sdílet na Facebook |
Aktuality 2019
Kradl v prodejně Penny

Dne 13. 6. 2019 bylo v 19:58 hod. na služebnu MP telefonicky oznámeno z prodejny Penny, že zachytili pachatele krádeže. Po příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno, že pachatelem je sedmnáctiletý hoch ze Slovenska, který je zde na výměnném pobytu a v prodejně odcizil lahev vína v hodnotě 100 Kč. Vzhledem k tomu, že se nejednalo o osobu zájmovou pro PČR a neměl záznam v centrálním registru přestupků, zůstal přestupek k projednání v kompetenci MP s uloženou pokutou na spodní hranici možné sankce.

| Vydáno dne 23. 07. 2019 |
Aktuality 2019
Rušil noční klid

Dne 14. 6. 2019 dvě minuty před půlnocí bylo na služebnu MP telefonicky oznámeno, že v ul. Kojetická č. p. 982 dochází k rušení nočního klidu. Strážníci, kteří na místo přijeli, zjistili, že v jednom z bytů tohoto domu hraje velmi hlasitě hudba. Proto byl strážníky majitel bytu upozorněn, že dochází k rušení nočního klidu a vyzvali ho, aby zdroj hudby vypnul, což učinil. Nicméně následující den byla šestatřicetiletému muži uložena pokuta v příkazním řízení na spodní hranici možné sankce za rušení nočního klidu.

| Vydáno dne 22. 07. 2019 |
Policie informuje
Na kole jen s přilbou

MĚLNICKO – Celorepublikový projekt zaměřený na jednu z nejzranitelnějších skupin účastníků silničního provozu. 

Se slunečným počasím přibývá v silničním provozu počet cyklistů. Ti jsou mnohdy na svou cestu nedostatečně vybaveni, podceňují únavu z horka i chvilkovou nepozornost. Přitom patří mezi jednu z nejrizikovějších skupin. Způsobená zranění mohou mít fatální následky. Jen za loňský rok přišlo na českých silnicích o život 38 cyklistů, z nichž 30 nemělo ochrannou přilbu.

Policisté se proto této skupině účastníků provozu budou v průběhu prázdnin věnovat v rámci celorepublikového projektu „ Na kole jen s přilbou“, jehož cílem je snížení nehodovosti cyklistů. Hlavní důraz je v tomto případě kladen zejména na používání ochranných bezpečnostních přileb. Na vybraných stanovištích budou policisté preventivně kontrolovat povinnou výbavu cyklistů, pomohou a poradí s odstraněním případných nedostatků. Součástí projektu je také distribuce map blízkého okolí s vyznačením cyklotras, které jsou pro jízdu na kole bezpečnější.

O tom, jak si bezpečně a podle předpisů vybavit své kolo, jaké jsou následky dopravních nehod cyklistů a další užitečné rady se mohou zájemci informovat na internetových stránkách https://www.nakolejensprilbou.cz/.

| Vydáno dne 19. 07. 2019 |
Aktuality 2019
Popíjely alkohol

Dne 13. 6. 2019 v 20:16 hod. zahlédl operátor MKDS skupinku osob u prodejny Billa v ul. Kojetická, které popíjely plechovkové pivo. Po příjezdu hlídky na místo strážníci zjistili, že alkoholický nápoj popíjel devětadvacetiletý V. M. z Neratovic, kterému byla uložena pokuta v příkazním řízení na místě na spodní hranici možné sankce pro porušení vyhlášky č. 2/2017 o zákazu konzumace alkoholických nápojů, ostatní popíjeli nealkoholické nápoje.

| Vydáno dne 19. 07. 2019 |
Aktuality 2019
Zraněná poštolka

Dne 13. 6. 2019 bylo v 9:13 hod. na služebnu MP telefonicky oznámeno, že v ul. Palackého u „bývalé hájovny“ je raněný dravý pták, asi poštolka. Po příjezdu hlídky na místo strážníci zjistili, že se jedná o poštolku, která je zaklíněná v hustém porostu, ze kterého ji strážníci společně s oznamovatelem vyprostili. Po konzultaci se spolupracovníkem  záchranné stanice AVES, který se zabývá dravými ptáky, byla poštolka ještě téhož dne převezena do této stanice.

| Vydáno dne 18. 07. 2019 |
Policie informuje
Řídil opilý

MĚLNICKO – Nikdy nevlastnil řidičský průkaz. 

V pondělí 15.července 2019 v odpoledních hodinách policisté Obvodního oddělení Kostelec nad Labem zastavili v obci Kostelec nad Labem řidiče motocyklu Babeta. Vyzvali ho k předložení dokladů potřebných k řízení a provozu vozu. Ty však neměl. Policisté zjistili, že šestačtyřicetiletý řidič nevlastní řidičský průkaz pro žádnou skupinu opravňující k řízení motorových vozidel. Když ho podrobili dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, zjistili, že je značně opilý. Přístroj mu opakovaně naměřil více než 1,7 promile alkoholu. Muž s naměřenými hodnotami souhlasil, lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu nepožadoval. To, že řídil, i když nikdy nevlastnil řidičské oprávnění, policisté zadokumentovali a zaslali k vyřešení příslušnému správnímu úřadu.Ten ho za způsobený přestupek potrestá. Další trest si muž vyslechne od příslušného soudu, neboť se dopustil i trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Okresní soud  mu může uložit  trest odnětí svobody až na jeden rok, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.

| Vydáno dne 17. 07. 2019 |
Prevence kriminality
Přednáška pro příměstský tábor

Dne 12. 7. 2019 proběhla v rámci prevence kriminality přednáška na téma činnost a vybavení MP, bezpečné chování o prázdninách a na silnicích. Přednášky se účastnilo přibližně 25 dětí z příměstského tábora DDM v Neratovicích. V první části přednášky dětem preventistka s kolegyní předvedly vybavení městské policie a přiblížily jim výkon služby. Největší zájem byl však o donucovací prostředky, které jim byly předvedeny s vysvětlením, na co se konkrétní donucovací prostředek používá a poté si mohly samy některé donucovací prostředky prohlédnout. Neméně zajímavé pro ně bylo vyzkoušení neprůstřelné vesty, se kterou běžely slalom. Dále byl k vidění Alcotest Dräger, který si mohly prohlédnout a v jednom případě i vyzkoušet dechovou zkoušku, a jak jinak, než s negativním výsledkem. V druhé části přednášky se děti rozdělily do skupin a vyzkoušely si simulační brýle simulující tvrdé drogy, alkohol a halucinogeny a mnoho z nich bylo velmi překvapeno, jaké problémy jim brýle způsobovaly při procházení slalomem. Na konci přednášky strážnice vyzkoušeli děti z dopravních značek a s tím souvisejícími znalostmi o bezpečnosti v silničním provozu, ze základů první pomoci, o bezpečném chování o prázdninách a při správné odpovědi byly odměněny reflexním prvkem a sladkostmi. Na závěr lze konstatovat, že děti byly vnímavé a spousta z nich si velice dobře poradila s položenými otázkami. Při odchodu jim bylo předvedeno vozidlo MP, které si mohly prohlédnout a sednou si do něj. Dětem se přednáška velice líbila a určitě si z přednášky odnesly zajímavé poznatky a zážitky.

 

| Vydáno dne 17. 07. 2019 |
Aktuality 2019
Akce Komín

MĚLNICKO – Další kontroly cizinců. 

Oddělení pobytové kontroly cizinecké policie Krajského ředitelství Středočeského kraje provedlo v součinnosti s Inspektorátem práce během minulého týdne bezpečnostní akci zaměřenou na pobytový režim cizinců, ověřování pravosti a platnosti cestovních dokladů, odhalování a předcházení nelegální migrace cizinců na území ČR, pátrání po hledaných osobách a  kontrolu zaměstnávání cizinců.

Do akce se zapojili policisté nejen z Mělníka, ale i z ostatních pracovišť krajského ředitelství, které se zabývají uvedenou problematikou. Na pomoc jim přijely i hlídky z oddělení dokladů a specializovaných činností z Prahy Vinoř, neboť jsou to v kraji největší policejní odborníci na padělané doklady.

Na Mělnicku pozornosti neunikl areál jedné z firem v obci nedaleko Mělníka. Policisté zde zkontrolovali téměř čtyři desítky osob. Šest cizinců předložilo cestovní doklad, podle něhož byli ztotožněni, měli také oprávnění k pobytu. Pracovní povolení nebo povolení k zaměstnání však ani jeden z nich neměl.

Se všemi šesti cizinci policisté zahájili správní řízení ve věci správního vyhoštění z území smluvních států Evropské unie.

Policisté Odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie Středočeského kraje budou v podobných akcích pokračovat i v následujícím období.

| Vydáno dne 16. 07. 2019 |
Aktuality 2019
Odhazovali obaly od potravin

Dne 5. 6. 2019 v 22:46 hod. zahlédl operátor MKDS dvě ženy a muže mezi vozidly v ul. 17. listopadu a po chvilce sledování začal muž s jednou z žen odhazovat obaly od potravin a nápojů.  Po příjezdu hlídky na místo dotyční nepopírali, že odpadky odhazovali, což záznamy z kamery jednoznačně potvrdily, a proto jim byla za porušení obecně závazné vyhlášky uložena pokuta v příkazním řízení na spodní hranici možné sankce s tím, že po sobě uklidili. 

| Vydáno dne 16. 07. 2019 |
Aktuality 2019
Nadýchal 2,13 promile

V úterý 4. června 2019 pětadvacet minut po půlnoci hlídka strážníků zastavila neosvětlené osobní motorové vozidlo Škoda Fabia, které jelo ul. Bří Čapků směrem do ul. 28. Října. Dvaačtyřicetiletý řidič předložil doklady potřebné k řízení a provozu vozu, a protože jevil známky podnapilosti, podrobil se dechové zkoušce na přítomnost alkoholu. Nadýchal opakovaně více než 2,13 promile alkoholu. S naměřenými hodnotami souhlasil a lékařské vyšetření spojené s odběrem krve nepožadoval. Protože se jednalo o podezření z trestného činu, byla na místo přivolána hlídka OO PČR Neratovice, která si celou událost převzala k dalšímu opatření.

| Vydáno dne 15. 07. 2019 |
Aktuality 2019
Odložila křesla ke kontejnerovému stání

Dne 3. 6. 2019 v 19:45 hod. operátor MKDS na kameře umístěné v ul. Dr. E. Beneše zahlédl několik osob, jak vynášejí nábytek do přistaveného vozidla, kde si mimo jiné všiml i křesel, které postavily k vozidlu. Po nějaké době operátor zjistil, že vozidlo již odjelo, ale u kontejnerového stání zůstaly křesla, která původně stály u vozidla. S podezřením na porušení vyhlášky města č. 6/2016 o čistotě veřejných prostranství a ochraně veřejné zeleně města Neratovice, byla na místo vyslána hlídka MP, která již osoby na místě nezastihla. Dalším šetřením bylo zjištěno, že řidič vozidla je z Neratovic. Následně byl řidič strážníky kontaktován a od něho strážníci zjistili, že křesla ke kontejnerovému stání odložila jeho družka. Později byla čtyřicetileté ženě pro porušení zmíněné vyhlášky uložena pokuta v příkazním řízení na spodní hranici možné sankce. Horní hranice sankce podle zákona o některých přestupcích je 10000,- Kč. V tomto případě se jednalo o odpad, který patří na sběrný dvůr FCC s.r.o. Neratovice, kam ho mohl jmenovaný odvézt.

| Vydáno dne 12. 07. 2019 |
index | 1-12 | následující | Celkem 2447 článků    

 

© 2014 Městská policie Neratovice - Desing - Powered by PhpRS.
Kopírování, další zveřejňování a šíření jakýchkoli textů, obrázků, fotografií, zdrojových kódů
nebo jiných částí webu bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.